دوره گرامر پیشرفته

یادگیری اصولی ساختارهای گرامری مسیری است که تمام زبان آموزان بویژه زبان آموزانی که خود را برای یک آزمون زبان انگلیسی خاص آماده می کنند به آن نیاز دارند. دوره تخصصی گرامر پیشرفته در انگلیش پلاس وان سعی دارد که این مسیر را برای علاقه مندان به گرامر هموارتر کند. مطالب آموزشی در این دوره به طور جامع ولی گزینشی تدریس می شوند.

دوره گرامر پیشرفته در انگلیش پلاس علاوه بر تدریس نکات جدید تاکید ویژه ای روی اشتباهات رایج گرامری دارد و قطعا می تواند علاوه بر آموزش گرامر مورد نیاز جنبه مرور و رفع اشکال نیز داشته باشد. احتمالا باور اینکه بعضی از زبان آموزان سطوح بالا و حتی برخی از مدرسین زبان اشتباهات گرامری خاصی را هنوز با خود به همراه دارند سخت و تعجب برانگیز باشد، این دوره برای اینگونه اشخاص نیز می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد چون اشباهات گرامری دیرینه و البته پنهانشان را رفع کند.

 دوره گرامر پیشرفته برای چه اشخاصی مناسب است؟

  1. برای زبان آموزان و حتی مدرسان زبانی که علاقمند به تکمیل روند یادگیری گرامر پیشرفته داشته و یا نیاز به اصلاح یادگیریهای قبلی خود و به عبارتی بازآموزی دارند.
  2. زبان آموزانی که قبلا تا سطوحی گرامر خوانده اند و به دلیل فراموش کردن نکات گرامری نیاز به بازآموزی دارند.
  3. دانشجویان دکتری (جهت آمادگی آزمونهایEPT/MSRT)
  4. متقاضیان آزمونهای تافل و آیلتس
  5. -زبان آموزان سطح (+B2)

اهداف و ویژگی های دوره:

  • برای شرکت در این دوره سطح زبان انگلیسی متقاضی باید حداقل سطح متوسط(intermediate)  باشد.
  • قبل از ثبت نام حتما از سیستم تعیین سطح آنلاین سایت استفاده کرده و نتیجه را از طریق واتساپ به مدرس اعلام نمایید که برای تعیین سطح شفاهی و مشاوره آماده باشید.
  • این دوره در قالب 1 ترم آموزشی و 12 جلسه آموزشی طراحی شده است.
  • مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.
  • با توجه به اینکه این دوره ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در انگلیش پلاس برگزار می شوند. با توجه به مشغله کاری خود شما می توانید شرایط یک روز در هفته یا دو روز در هفته را برای شرکت در کلاس انتخاب کنید. جهت جلوگیری از وقفه در آموزش و همچنین انسجام و کیفیت در امر یادگیری توصیه ما انتخاب دو روز در هفته است.

جهت شرکت در این دوره و اطلاع از هزینه کلاس ها، ابتدا در آزمون تعیین سطح رایگان سایت شرکت نموده و پس از ارسال عکس از نتیجه تعیین سطح خود به واتساپ و  انجام مشاوره و تعیین سطح شفاهی می توانید اقدام به ثبت نام نمائید.