دوره اختصاصی مکالمه موضوعی:

امروزه هرچه توانایی‌های ارتباطی شما به زبان انگلیسی بهتر باشد، شانس موفقیتتان در دست‌یابی به اهداف تحصیلی، کاری و اجتماعی افزایش می‌یابد. از لحاظ تکنیکی مهارت‌ صحبت کردن دو برابر خواندن و نوشتن در ایجاد ارتباطات موثر است. برای تقویت مهارت صحبت کردن باید هدفمند و موضوع محور صحبت کنید که لغات هر حوزه خاص در ذهنتان تثبیت شوند. با این کار نه تنها اعتماد به‌ نفس شما افزایش می یابد، اشکال‌های شما نیز مشخص می شوند که می‌توانید با رفع آنها تغییر شگرفی در این مهارت ایجاد کنید.

این دوره اختصاصی موضوع محور بوده و با متد خاص مدرس برگزار می شود. جهت ورود به این دوره حداقل سطح زبان انگلیسی شما باید متوسط باشد. اگر قبلا کلاسهای مختلفی شرکت کرده اید ولی در بعضی موقعیت های خاص نمی توانید به راحتی صحبت کرده و ارتباط موثر برقرار کنید و یا کلمات مربوط به موضوع را بلد نیستید این دوره به شما توصیه می شود چون هدف اصلی تقویت و تسلط به مهارت های کلامی در موقعیت های مختلف، صحت و روانی کلام، افزایش سطح لغات و اصطلاحات و همچنین افزایش اعتماد به نفس شما بوده که به روشی بسیار منسجم، اصولی و متنوع ارائه می شود. در ادامه ویژگی ها و اهداف این دوره آموزشی آورده شده است.

اهداف دوره:

  • هدف اول افزایش اعتماد به نفس، دقت، و روانی کلام در کاربرد عملی زبان انگلیسی همراه با افزایش قابل توجه دایره لغات و اصطلاحات انگلیسی مورد نیاز برای بحث و تبادل نظر در زمینه موضوعات پرکاربرد روزمره و ایجاد شرایط مناسب برای استفاده صحیح از آن ها است.
  • یکی دیگر از اهداف تقویت سطح اطلاعات عمومی و آشنایی زبان آموز با موضوعات و مباحث کاربردی و ارایه نکات ساختاری زبان با توجه به موارد مورد بحث همراه با فیدبک و تصحیح خطاهای زبانی است. بنابراین قبل از هر جلسه لغات و اصطلاحاتی در زمینه موضوع مشخص شده و سپس تدریس و تمرین می شوند.
  • با توجه به نیاز شاگردان تکالیف متنوع خارج از کلاس مانند استفاده از TED Talks و دیگر ویدئوهای جذاب مربوط به موضوعات مورد تدریس نیز جهت تثبیت یادگیری استفاده می شود.

ویژگی های دوره:

  • برای شرکت در این دوره سطح زبان انگلیسی شما باید حداقل متوسط(intermediate)  باشد.
  • قبل از ثبت نام حتما از سیستم تعیین سطح آنلاین سایت استفاده کرده و نتیجه را از طریق واتساپ به مدرس اعلام نمایید که برای تعیین سطح شفاهی و مشاوره آماده باشید.
  • این دوره در قالب 2 ترم آموزشی و هر ترم 10 جلسه طراحی شده است.
  • 20 موضوع بسیار کاربردی در مکالمات روزمره زبان انگلیسی در طی 20 جلسه به طور کامل کار می شوند.
  • کلاسها دو روز در هفته برگزار می شوند و مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.
  • با توجه به اینکه کلاسها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در انگلیش پلاس وان برگزار می شوند. در صورتیکه مشغله کاری زیادی دارید شما می توانید شرایط یک روز در هفته را برای شرکت در کلاس انتخاب کنید. اما جهت جلوگیری از وقفه در آموزش و همچنین انسجام و کیفیت در یادگیری توصیه ما انتخاب دو روز در هفته است.
  • جهت شرکت در این دوره و اطلاع از هزینه کلاس ها، ابتدا در آزمون تعیین سطح رایگان سایت شرکت نموده و پس از ارسال عکس از نتیجه تعیین سطح خود به واتساپ و  انجام مشاوره و تعیین سطح شفاهی می توانید اقدام به ثبت نام نمائید.