دوره بیزینس انگلیش

در دوره های انگلیسی برای اهداف بازرگانی و تجاری مباحث مختلفی نظیر مکالمات تجاری، لغات و اصطلاحات تجاری، مکاتبات بازرگانی انگلیسی، تماس های تلفنی اداری، قراردادهای تجاری، سفارشات بازرگانی و تجاری و سایر امور بین المللی شرکت ها و سازمانها با توجه به نیاز متقاضی کار می شود.

دوره های انگلیسی برای تجارت به دو صورت در انگلیش پلاس وان برگزار می شوند.

  • دوره های مکالمات عمومی تجاری
  • دوره های تخصصی تجاری و بازرگانی

اهداف و ویژگی های دوره های مکالمات عمومی تجاری:

یکی از ویژگی های بارز این دوره این است که کلاسها برای هر زبان آموز شخصی سازی می شوند. علاوه بر این تدریس بر اساس کتاب های سطح بندی شده که در ادامه معرفی میشوند انجام می شود. این دوره ها برای افرادی است که تعاملات بازرگانی و تجاری دارند و یا در صنعت یا حرفه خاصی فعالیت دارند مناسب هست. در دوره های عمومی، زبان عمومی بر پایه نیازهای بازرگانی و تجاری آموزش داده می شود و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر به مواردی نظیر ساختارها و لغات و اصطلاحات مربوط به حوزه بازرگانی پرداخته می شود. این دوره برای هر دو هدف مکالمات و مکاتبات بازرگانی مناسب خواهد بود.

  • قبل از ثبت نام حتما از سیستم تعیین سطح آنلاین سایت استفاده کرده و نتیجه را از طریق “واتساپ” به مدرس اعلام نمایید که برای تعیین سطح شفاهی و مشاوره آماده باشید.
  • منابع مورد استفاده تلفیقی از کتب آموزشی مختلف و منابع مکمل مانند ژورنال های تجاری و منابع اینترنتی مربوطه است، که بعد از تعیین سطح و نیازسنجی متقاضی در اختیار شما قرار می گیرند.
  •  با در نظر گرفتن علایق زبان آموز مطالب کلاسی شخصی سازی می شوند و این وجه تمایز مهم کلاسهای انگلیش پلاس وان هست.
  • کلاسها در روال عادی دو روز در هفته برگزار می شوند و مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.
  • با توجه به اینکه کلاسها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در انگلیش پلاس وان برگزار می شوند. در صورتیکه مشغله کاری زیادی دارید شما می توانید شرایط یک روز در هفته را برای شرکت در کلاس انتخاب کنید. اما جهت جلوگیری از وقفه در آموزش و همچنین انسجام و کیفیت در یادگیری توصیه ما انتخاب دو روز در هفته است.

کتابهای سطح بندی شده دوره های عمومی بیزینس انگلیش:

کتابهای Market Leader محوریت اصلی تدریس در این دوره ها هستند. در ادامه کتابهایی دیگری که به عنوان منبع مکمل در این دوره استفاده می شوند نیز معرفی شده اند.

در بعضی جلسات نکات یا اصطلاحاتی نیز از کتابهای  Business Result به عنوان نکته تکمیلی تدریس می شود که در واقع این امر جامعیت و کیفیت این دوره ها را نشان می دهد.

در این حین بر حسب نیاز شاگرد و صلاحدید مدرس کتب سطح بندی شده مکمل بیزینس انگلیش نظیر Business Vocabulary in Use به شکلی هدفمند و به جهت تمرین بیشتر و تلکیف در نظر گرفته و استفاده می شوند.

کتاب Speak Business English Like an American هم به عنوان منبعی مناسب برای سطوح بالاتر این دوره ها است که به عنوان کتاب مکمل معرفی و تدریس می شود.

ویژگی های دوره تخصصی بیزینس انگلیش:

در این دوره اشخاص تا حدودی زبان انگلیسی بلد هستند و بنا به شرایط کاری در حوزه یا صنعت کاری خاصی نیاز به یادگیری زبان تخصصی در تعاملات آن حرفه را دارند. در این دوره بعد از تعیین سطح و نیازسنجی متقاضی با توجه به نیاز شاگرد از یک یا چند عنوان از کتابهای زیر به انضمام مطالب متفرقه تکمیلی استفاده می شود. لیست منابع مختلف در ادامه آورده شده است که با توجه به نیاز هر زبان آموز در حرفه و صنایع مختلف معرفی می شود.

کتابهای دوره های تخصصی بیزینس انگلیش:

 

English for Telephoning

English for Emails

English for Meetings

English for Customer Care

English for Human Resources

English for Sales & Purchasing

English for Socializing

English for Negotiating

English for Presentations

English for Accounting

English for Legal Professionals

English for Marketing & Advertising

English for Energy Industry

English for Fashion Industry

English for Logistics

English for Automobile Industry

English for Aviation

English for Cabin Crew

English for Football

English for Restaurant Workers

Professional Spoken English for Hotel & Restaurant Workers

جهت شرکت در این دوره و اطلاع از هزینه کلاس ها، ابتدا در آزمون تعیین سطح رایگان سایت شرکت نموده و پس از ارسال عکس از نتیجه تعیین سطح خود به واتساپ و  انجام مشاوره و تعیین سطح شفاهی می توانید اقدام به ثبت نام نمائید.