دوره آموزشی و انگیزشی کتاب پلاس:

این دوره خاص و منحصر به فرد که برای اولین بار در ایران اجرا می شود یک دوره کتابخوانی انگلیسی با اهداف آموزشی و انگیزشی بوده که ویژه علاقمندانی هست که قصد دارند زیان انگلیسی خود را تقویت کنند و در عین حال به مباحث انگیزشی نیز علاقمند هستند. برای شرکت در این دوره حداقل سطح زبان انگلیسی شما باید متوسط باشد.

اهداف و ویژگی های دوره:

  • هدف اصلی این دوره ارتقاء سطح زبان انگلیسی همراه با حس امید و انگیزه است. با شرکت در این دوره شما مطالب بسیار خوبی فرا می گیرید که بی شک برای داشتن دید مثبت و تغییر نگرش و نهایتا داشتن زندگی باکیفیت بسیار مفید هست. در واقع شما از لحاظ توسعه فردی و شخصی رشد خواهید داشت و از طرفی سطح زبان انگلیسی شما نیز تقویت می شود.

چطور در این دوره شرکت کنم؟

  • برای شرکت ابتدا شما باید کتاب انگیزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده، ترجیحا از کتابهای داخل سایت انگلیش پلاس وان، و سپس با هماهنگی با مدیر سایت تعداد جلسات و روش کار به شما اعلام می شود.
  • این دوره به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.
  • تعداد جلسات با توجه به حجم کتاب انتخابی تعیین می شود که معمولا بین 2 تا 5 جلسه است.
  • مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.

جهت شرکت در این دوره و اطلاع از هزینه کلاس ها، ابتدا در آزمون تعیین سطح رایگان سایت شرکت نموده و پس از ارسال عکس از نتیجه تعیین سطح خود به واتساپ و  انجام مشاوره و تعیین سطح شفاهی می توانید اقدام به ثبت نام نمائید.