دوره مکالمه در سفر

یکی از عوامل مهمی که می تواند از نگرانی ها و چالش های یک سفر خارجی بکاهد توانایی شما در برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف سفر است. بدین منظور تیم انگلیش پلاس وان دوره آموزشی ویژه ای را طراحی کرده است که موضوعات مهم و پرکاربرد در موقعیت های مختلف یک سفر خارجی را آموزش می دهد. 

در این دوره موضوعات مختلفی که در حین سفر به کشورهای خارجی ممکن هست پیش بیاید تدریس و تمرین می شود. هدف اصلی این دوره تقویت و تسلط شما به مهارت های کلامی در موقعیت های مختلف سفرهای خارجی، صحت و روانی کلام، افزایش سطح لغات و اصطلاحات، افزایش اعتماد به نفس شما و همچنین برخی تفاوت های فرهنگی که به روشی بسیار منسجم، اصولی و متنوع آموزش داده می شود. اگر قبلا کلاسهای مختلفی شرکت کرده اید ولی در بعضی موقعیت های خاص سفر نمی توانید به راحتی صحبت کرده و ارتباط موثر برقرار کنید و یا کلمات و اصطلاحات مربوط به موقعیت خاصی را بلد نیستید این دوره به شما توصیه می شود. در ادامه ویژگی ها و اهداف این دوره آموزشی آورده شده است.

اهداف دوره:

  • افزایش اعتماد به نفس، دقت، و روانی کلام در کاربرد عملی زبان انگلیسی در سفر همراه با افزایش قابل توجه دایره لغات و اصطلاحات انگلیسی مورد نیاز برای ارتباط برقرار کردن در موقعیت های مختلف سفر مانند: فرودگاه، حین پرواز، تحویل بار، هتل، رستوران، حمل و نقل، خرید کردن، گشت و گذار در شهر و غیره.
  • تقویت سطح اطلاعات عمومی و تفاوت های فرهنگی کشورها و آشنایی با موضوعات و مباحث کاربردی حین سفر و ارایه نکات ساختاری زبان با توجه به موارد مورد بحث همراه با فیدبک و تصحیح خطاهای زبانی.

ویژگی های دوره:

  • برای ثبت نام در این دوره ابتدا باید در آزمون تعیین سطح آنلاین سایت انگلیش پلاس وان شرکت کرده و نتیجه را از طریق واتساپ به مدیر سایت اعلام نمایید که برای تعیین سطح شفاهی و مشاوره آماده باشید.
  • این دوره برای 12 جلسه طراحی شده است.
  • کلاسها 2 روز در هفته برگزار می شوند و مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.
  • با توجه به اینکه کلاسها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در انگلیش پلاس وان برگزار می شوند. در صورتیکه مشغله کاری زیادی دارید شما می توانید شرایط یک روز در هفته را برای شرکت در کلاس انتخاب کنید. اما جهت جلوگیری از وقفه در آموزش و همچنین انسجام و کیفیت در یادگیری توصیه ما انتخاب دو روز در هفته است.

جهت شرکت در این دوره و اطلاع از هزینه کلاسها، ابتدا در آزمون تعیین سطح رایگان سایت شرکت نموده و پس از ارسال عکس از نتیجه تعیین سطح خود به واتساپ و انجام مشاوره و تعیین سطح شفاهی می توانید اقدام به ثبت نام نمائید.